Oferta reklamowa dla najlepszematerace.eu

 

 wizualizacja – przykład

 

obok przykład wizualizacji z Pana zdjęcia.

Cena wizualizacji 140zł netto za sztukę

Jest to wizualizacja idealna na potrzeby internetu, posty,relacje,rolki,sklep internetowy itp. Brak szczegółowych detali , jednak jak wiadomo oko potencjalnego klienta skupia się na produkcie a nie na otoczeniu.

 
 
 

przykład II łóżka

 
 
 

wizualizacje z detalami

 

…wizualizacje bardziej dokładne, czyli wnętrze z dokładniejszymi detalami itp. – koszt 360zł netto – tutaj raczej potrzebna będzie sesja zdjęciowa każdego łóżka.

Modelowanie + wizualizacja od podstaw – koszt 500zł netto.

 
 
 
 

 Oferta na Kompleksowe zarządzanie profilem na Facebooku

 

W ramach tej usługi oferuję dodanie 10 postów z wizualizacjami oraz opisami na miesiąc, które zwiększą zaangażowanie społeczności.

Reklama na Facebooku i Instagramie: Tworzę i optymalizuję kampanie reklamowe na Facebooku i Instagramie, dostosowane do budżetu.
Na przykład, mogę zrealizować kampanię o wartości 70 zł na 7 dni, która może być skierowana na rynki zagraniczne, takie jak Czechy, Słowacja czy Niemcy oraz na rynek Polski oczywiście.
Koszt prowadzenia takiego profilu to 500zł netto miesięcznie w tej cenie wliczone są wizualizacje do których tworzę opisy,posty i relacje  !

Forma rozliczenia – płatność z góry na miesiąc.Nie ma potrzeby podpisywania umowy terminowej – można zrezygnować w każdej chwili.